Hizmet Alanlarımız

Firmamızın verdiği hizmetler arasında Yeraltı Suyu Tespiti işlemleri, Tatlı – Tuzlu Su Ayırımı, 3 boyutlu ve Maden Aramaları, Arkeojeofizik Araştırmaları ve Jeotermal Su Aramaları ve  yer almaktadır.

Yeraltı Suyu
Tespiti

Soğuk suların derinliğinin jeolojik ve jeofizik yöntemlerle belirlenmesi, bölgenin hidrojeolojik modelinin oluşturulması, sondaj kuyusu yeri ve derinliğinin belirlenmesi – Hidrojeolojik (Yeraltısuyu) Etüt Raporu Hazırlanması

Detaylı Bilgi Alın

Tatlı-Tuzlu
Su Ayırım

Sondaj kuyularına tuzlu su geçişleri yaşandığı zaman, kaçıncı metrelerden kaynaklandığı bulunur ve gerekli işlemler yapılır. Ayrıca deniz suyu karışan kuyulara da aynı işlem uygulanır.

Detaylı Bilgi Alın

Jeotermal
Su Aramaları

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur fermentum lobortis. Aenean placerat vestibulum, ex non lobortis faucibus.

Detaylı Bilgi Alın

3 boyutlu ve
Maden Aramaları

Maden aramaları aranan madene göre değişiklik göstermektedir. Mermer firmaları mermerler üzerindeki kırık çatlakları öğrenerek mermer kalitesine göre ocak açarlar.

Detaylı Bilgi Alın

Arkeojeofizik
Araştırmaları

Arkeojeofizik çalışmalar hassasiyet gerektiren araştırmalarda başvurulan bir yöntemdir. Arkeologlar eşliğinde Kültür Bakanlığına yapılan çalışmamızda mevcuttur. Duruma göre 2 Boyutlu ya da 3 Boyutlu ölçümler yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi Alın

Daha
Fazlası

Firmamız çalışmaları hakkında daha fazla bilgi almak ve işbirliği yapmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİME GEÇİN

Çalışmalarımız

Foto galeri
Referanslarımız
su arama
su bulma

Bize Yazın

Her türlü soru, görüş, öneri ve istekleriniz için bize yazın. Ekibimiz en kısa süre içinde sizinle irtibata geçerek bilgilendirme yapacaktır.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
İLETİŞİM